O NÁS

Sme tu pre Vás.

Vznikli sme v roku 2020 nie ako nový hráč na trhu s výrobou nábytku, ale preto, že sme sa rozhodli ísť vlastnou cestou. Cestou na ktorú nás doviedli naše dlhoročné skúsenosti s výrobou atypického nábytku, informačných a barových pultov vyrábaných na zákazku do výstavných a kongresových expozícií prevažne v zahraničí, výrobou obchodných zariadení do predajní a nákupných centier. Disponujeme špičkovými drevoobrábajúcimi strojmi, vlastnými výrobnými priestormi a v neposlednom rade skúsenými a spoľahlivými pracovníkmi.

Navrhneme, pripravíme kompletnú projektovú dokumentáciu s vizualizáciou, vyrobíme a namontujeme aj Vám nábytok na mieru.

Bytový nábytok do spálne, obývačky alebo detskej izby, kuchynské linky, šatníkové skrine a predsiene.

Kancelársky nábytok na mieru, nábytok do obchodných priestorov, barov a reštaurácií.

PRESTIGE FURNITURE

SLUŽBY

Kuchyne na mieru

Tak ako my, aj Vy milujete dobré jedlo. A to treba pripraviť v kuchyni, kde máte dostatok priestoru na všetko. Priestor na prípravu a varenie, odkladací priestor a jedálenský kút na vychutnanie všetkých tých kulinárskych dobrôt a posedenie pri rannej káve.

Alebo máte malý priestor a snívate o veľkej kuchyni? Nechajte to na nás, pohráme sa s priestorom a z minima vyťažíme pre Vás maximum.

Navrhneme a vyrobíme Vám kuchyňu na mieru tak, aby spĺňala všetky Vaše požiadavky.

Šatníky – šatníkové skrine

Miestnosť ako šatník, alebo šatníková skriňa či už vstavaná alebo klasická, s posuvnými alebo krídlovými dverami. Vždy budete mať dokonalý prehľad vo Vašom oblečení a obuvi.

Bytový nábytok

Nábytok do obývačky, spálne, kúpeľne. Vešiaková stena, botník, drevené obklady stien. Všetko Vám vyrobíme na mieru podľa vašich predstáv a našich skúseností.

Kancelársky nábytok

Pracovné a rokovacie stoly, skrine, zasadačky, recepčné pulty, police a regále. Vašu kanceláriu vybavíme na komplet. Aj v práci sa budete cítiť ako v pohodlí domova. Práca musí baviť.

Neváhajte nás kontaktovať!

Zavolajte ešte dnes a získate bezplatnú konzultáciu!

POZRITE SI NAŠE PORTFÓLIO

Máte pre nás projekt? Zavolajte

+421 0911 973 603

+421 0911 973 603

Máte pre nás projekt?
Zavolajte.

KONTAKTNÉ INFO

Prestige Furniture, Šamorínska 16,
903 01 Senec

+421 0911 973 603

info@prestige-furniture.sk

Pon. - Pia. 08:00 - 16:30

NAPÍŠTE NÁM

Pošlite nám vaše otázky a budeme Vás obratom kontaktovať. Tešíme sa na vaše podnety.

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Sme aj na sociálnych sieťach